Hakkımızda

Başkent Ajans Reklam ve Matbaa Hizmetleri gücümüzün gelişen teknolojisine uyum sağlayarak çağımızın globalleşen ihtiyaçlarına çözüm sunmak ve teknolojinin sağlamış olduğu imkanlardan en verimli şekilde yararlanmak amacıyla hem fiziksel işyeri hem de e-ticaret alanında faaliyete geçmiştir.

Yaklaşık 40 yıla yakın tecrübemiz ve alanında uzman ekibimiz ile daima müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsedik.  Sonuçlandırdığımız ve yapacağımız tüm işlerin sonunda müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için, hızlı, kaliteli ve beklentilerin ötesinde çözümler sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin matbaacılık ve reklam sektöründeki çözüm ortağı olmaktayız. Sektörde öncü, vitrin sahibi bir kurum olarak; işimizden kazandığımızı yine işimize yatırarak, sürekli ve kalıcı değerler yaratan yeni teknolojileri bünyemize katmaktayız.  AR-GE çalışmalarına öncelik tanıyarak alanımızdaki her türlü gelişmeyi yakından takip etmekteyiz. 

Başkent Ajans olarak, yaptığımız işin bir takım çalışması olduğunu biliyor, kurumumuzun geleceğinin ve gelişiminin her biri birbirinden değerli personelimizin motivasyon ve gelişimine bağlı olduğunun bilinciyle müşteri memnuniyetine olduğu gibi personel memnuniyetine de büyük önem veriyoruz.

Topluma karşı her zaman sorumluluk bilinciyle davranmayı ilke edinen bir kurum olarak, güvenli yarınlar ve sürdürülebilir bir dünya için çevre ve insan sağlığına aykırı herhangi bir davranış da bulunmuyor, iş ve ahlak etiği ilkelerimize her koşulda bağlı kalıyoruz. Saygılarımızla...